featured

SEVİNÇ HALK MERKEZİ AÇILIYOR

service
Odunpazarı Belediyesi 18’inci halk merkezini Sevinç Mahallesi’ne açıyor. Çalışmaları
tamamlanan Sevinç Halk Merkezi, 26 Kasım Pazar günü hizmete açılacak.
Çağdaş toplumun kurulmasına; sağlık, eğitim, çevre, kadın ve engelli haklarınınnsavunulmasına; sanatın, kültürün ve vatandaşların kişisel gelişimine katkıda bulunmak için Eskişehir’e 17 halk merkezi kazandıran Odunpazarı Belediyesi, 18’inci halk merkezini Sevinç Mahallesi’ne açıyor. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, halk merkezinin çalışmaları ile yakından ilgileniyor. Sık sık Sevinç Mahallesi’ne giden Başkan Kurt, ilgili başkan yardımcıları ve birim müdürlerinden çalışmalarla ilgili bilgi alıyor. Sevinç Mahallesi 231.Sokak NO:94 adresinde yer alan Odunpazarı Belediyesi Sevinç Halk Merkezinin olduğu binada halk merkezi dışında taziye evi, muhtarlık ve doktor odası da bulunuyor. Çalışmaları tamamlanan Sevinç Halk Merkezi, 26 Kasım Pazar günü saat 14.00’de gerçekleştirilecek törenle hizmete açılacak.
“SOSYAL VE HALKÇI BELEDİYECİLİĞİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLİYORUZ”
Sevinç Mahallesi Halk Merkezi ile ilgili açıklama yapan Başkan Kazım Kurt, 18’inci halk merkezinin Eskişehirlilere hayırlı olmasını diledi. Halk merkezinin bulunduğu binada mahalle sakinlerinin de talebi doğrultusunda taziye evi, muhtarlık ve doktor odasının da bulunduğunu belirten Başkan Kurt, “Eskişehirli hemşehrilerimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Sosyal ve halkçı belediyeciliğin en güzel örneklerini sergiliyoruz. Bu bina aynı zamanda katılımcılığın da en güzel uygulamalarından. Sevinçli hemşehrilerimiz talep etti, biz de hayata geçiriyoruz. Çalışmalarımız da sona geliyoruz. Halk merkezimizi 26 Kasım Pazar günü hizmete açacağız. Saat 14.00’de gerçekleşecek açılış törenine, tüm hemşehrilerimiz davetlidir ” dedi.
KADINLARIN VE ÇOCUKLARIN KİŞİSEL GELİŞİMLERİ İÇİN ATÖLYELER DÜZENLİYOR
Odunpazarı Belediyesi, halk merkezi çalışmalarını “Halk için Halk Merkezleri” sloganı ile sürdürüyor. Belediye, halk merkezinde özellikle kadınlar ve çocukların kişisel gelişimleri için çeşitli branşlarda atölyeler düzenliyor. Odunpazarı Belediyesi, halk merkezleri içinde bulunan halk kütüphaneleri ve binlerce kitap ile de okuyan ‘aydın’ bir Odunpazarı ve Eskişehir için çalışıyor.
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
SEVİNÇ HALK MERKEZİ AÇILIYOR

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberim26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin