ESMMMO’DA KARAKOÇ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

featured
service

Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının Mayıs ayında yapılacak olan genel kurulu öncesinde odanın yıllardır yönetim kurulu kadrolarında yer alan Ersin Karakoç, adaylığını açıkladı.

 

Mayıs ayında yapılacak olan ESMMMO seçimlerine bir aylık süre kala Eskişehir Öncü Mali Müşavirler Grubu Başkan Adayı olarak seçimlere girecek olan Ersin Karakoç adaylık konusunda yaptığı açıklamasında, “Mesleğin etik değerlerine bağlı olarak, paylaşmanın, kolektif çalışmanın birlikte üretmenin, birlikte yol almanın, stratejik düşünmenin,

Kurumsallaşmanın inancıyla, mesleğimize taze fikirler, yenilikler katabilmek ve daha aydınlık yarınlar için çıktığımız bu yolda hep birlikte BİZ olarak yürümek istiyoruz” dedi.

Karakoç açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Sevgili meslektaşlarım ve çok değerli basın mensupları, hepinizi saygıyla

selamlıyorum.

Mesleğimiz ve meslek örgütümüzün toplumsal etkinliğinin ve saygınlığının arttırılmasını sağlayarak Kaliteli Meslek – Saygın Meslek Mensubu ilkesiyle hareket edebilmek adına tüm yönetici ve üyeler olmak üzere ekip çalışması kültürü oluşturulmuş, duyarlı, üretken, paylaşımcı ve şeffaf bir oda anlayışıyla hizmet edebilmek için grubumuz adına Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının Mayıs ayında yapılacak olan genel kurulunda başkanlığa adaylığımı koyuyorum.

Saygın ve onurlu bir mesleğe sahip olduğumuzun bilinciyle; hiçbir ayrım gözetmeksizin, herkese eşit yaklaşarak dayanışma ve birlikteliği sağlamak esas görevimizdir. Mesleğin etik değerlerine bağlı olarak, paylaşmanın, kolektif çalışmanın birlikte üretmenin, birlikte yol almanın, stratejik düşünmenin, kurumsallaşmanın inancıyla, mesleğimize taze fikirler, yenilikler katabilmek ve daha aydınlık yarınlar için çıktığımız bu yolda hep birlikte BİZ olarak yürümek istiyoruz.

İşte bugün burada gelişen teknoloji içerisinde mesleğimizi ve meslek mensuplarımızı daha da ileriye götürebilmek adına her adımda yanlarında hep birlikte olacağımıza, hep birlikte BİZ olarak hareket edeceğimiz konusunda kararlılığımızı belirtirken daha da güçlü yarınlara ulaşabilmek adına desteklerinizi bekliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberci26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

cici bici