featured

ESKİŞEHİR TÜRKONFED YÖNETİMİNDE

service

Eskişehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ESİAD) Başkanı Kenan IŞIK TÜRKONFED Yönetim Kuruluna seçildi.

Eskişehir, Türkiye’nin en büyük iş dünyası örgütü olarak bilinen Türk İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetiminde.

Türkiye’nin en büyük iş dünyası sivil toplum örgütü olan Türk İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED; gücünü ve etkinliğini, iş insanlarının üye olduğu federasyon ve derneklerinden alarak çatısı altında 31 federasyon, 363 dernek üzerinden 100 bine yakın şirket ile temsil ediliyor. Bu yıl kuruluşunun 20. yılını kutluyor olan TÜRKONFED’in 9 Mart 2024 tarihinde yapılan ve “Cumhuriyetin İkinci Yüzyılında Ana Rota Eğitim” temasıyla gerçekleştirilen 15. Olağan Genel Kurulunda ESİAD Başkanı Kenan IŞIK Yönetim Kuruluna seçildi.

TÜRKONFED Yönetim Kuruluna seçilen Kenan IŞIK; “Son yıllarda giderek artan bir şekilde  değişik platformlarda potansiyelini ulusal ölçekte daha çok kanıtlayan Eskişehir’imizim böyle önemli bir platformda ESİAD olarak temsil ederek, modern kentimizin gelişimini, birikim ve kabiliyetlerini TÜRKONFED aracılığı ile daha etkin anlatılması için önemli bir fırsattır. Şehrimizin kuruluşun 40 yıla yaklaşan en köklü iş dünyası sivil toplum kuruluşu ESİAD olarak, kentimizin gelişimine katkı sağlayan başta Sn. Valimiz olmak üzere, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, Sivil Toplum Örgütlerinin değerli Başkanları ve şehrin tüm paydaşları ile birlikte Eskişehir’in ulusal ve uluslararası platformlarda daha da tekili bir şekilde sesi olmayı sürdüreceğiz.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ESKİŞEHİR TÜRKONFED YÖNETİMİNDE

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberim26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin