ONUR VE YÜKSEL ONUR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

featured
service

Bilimsel, sosyal ve kültürel alanlarda yürüttüğü çalışmalar ile yeni kurulan üniversiteler arasında en önde yer alan ESTÜ, başarıyı ödüllendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda ESTÜ Mühendislik Fakültesi Onur ve Yüksek Onur ödülleri, törenle sahiplerini buldu. Geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu dönem 36.’sı düzenlenen ESTÜ Mühendislik Fakültesi Onur ve Yüksek Onur Töreni, ESTÜ Mühendislik Fakültesi Seminer Salonunda yapıldı.

Törene, Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürsoy Arslan, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur Kaya, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Emre Çimen, Doç. Dr. Elif Begüm Elçioğlu, bölüm başkanları, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Programın açılışında konuşan Rektör Döğeroğlu, marifetin iltifata tabi olduğunu belirterek, ödül törenlerinin bu bağlamda çok önemli bir işlevi yerine getirdiğine vurgu yaptı. Onur ve Yüksekonur belgesi almaya kazanan öğrencileri tebrik eden Döğeroğlu, elde edilen başarının arka planında meşakkatli bir süreç olduğunu hatırlattı. Döğeroğlu, ortaya çıkan başarıda fakülte görevlilerinden akademisyenlere ve üniversite yönetimine kadar çok sayıda kişinin rolü olduğunu fakat en büyük payın öğrencilere ait olduğu vurguladı.

Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur Kaya ise ödül alan öğrencileri tebrik ederek, organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Programın açılış konuşmalarının ardından 2021-2022 Güz Döneminde 30 kredi ve üzeri ders alan ve not ortalaması 3 ve 3,5 arası olan öğrencilere Onur Belgesi, not ortalaması 3,5 ve üzeri olan öğrencilere Yüksek Onur Belgesi takdim edildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberci26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

cici bici