Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Mustafa Demiral
[email protected]

Editör

Önder Kalaycı

[email protected]

 

Hukuk Danışmanı

AVUKAT BAHADIR BERAT YALAVAÇ

Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Bulvarı Şimşek İş Merkezi No:75 / 5 Odunpazarı / Eskişehir

 

İletişim

Vadişehir Mahallesi 5619 Sokak No:1 Kat:3 Daire:5 Odunpazarı/ ESKİŞEHİR

Mail: [email protected]

 

Vergi Dairesi ve Numarası

ESKİŞEHİR – 24655061582

YASAL UYARI

© Copyright 2016 haberim26 tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde https://www.haberim26.com/ sitesine aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. https://www.haberim26.com/web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

https://www.haberim26.com/’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili www.haberim26.com/, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Haberci26,  TİMBİR , SANAL MEDYA HİBYA HABER AJANSI abonesidir.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberim26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin