featured

İYİ PARTİ’DE EMİNE EDİZGİL DÖNEMİ

service

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı. Bir yıldır il başkanlığı görevini sürdüren Eren Ekmen görevi Emine Edizgil’e devretti.
Parti binasında yapılan devir teslim törenine İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu’nun yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
Ekmen’den görevi devralan Edizgil yaptığı konuşmada, “Beni bu göreve layık gören Genel Başkanımız sayın Meral Akşener hanımefendiye, genel merkezimize ve parti teşkilatlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Alnımızın akıyla inşallah üstesinden geleceğiz” dedi.
Ülkenin çok zor şartlar altından geçtiğini aktaran Edizgil, “Çok zor bir süreçten geçiyoruz. Dilerim bu süreci Allah’ın izni ve sizlerin gayretiyle kolay atlatacağız. Bu süreçte bizlere görevler düşüyor.  Bu süreci atlatabilmemiz için başta Meral Akşener’in önderliğinde bize düşen görevler, gençlerimize iş, kadınlarımıza güvenli yaşam hakkı ve eşitlik, yaşlılarımıza huzur ve bakım, çocuklarımıza sağlık, huzur ve eğitim, bunlar için yola çıkıyoruz” diye konuştu.
Eren Ekmen ise yaptığı konuşmada, “Bu bir bayrak yarışıdır. Bizler de bugün alnımızın akıyla taşıdığımız bayrağı Emine başkanımıza devredeceğiz.  İnşallah şehrimizde ve ülkemizde partimizi birinci parti yaparak iktidara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.
İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu da konuşmasında şu sözlere yer verdi:
“Biz genel başkanımız Sayın Meral Akşener’e güvendik. Siz güvendiniz.  Hepimiz güvendik. O sayede şu anda Türkiye’nin siyasi yapısı değişti.  Düşünebiliyor musunuz? 20 yıldır bir iktidar var, 20 yıldır muhalefet partisi var. Hiç bir şey olmadı. Bu kabul edilebilir bir şey değil. İYİ Parti nasıl muhalefet yapılacağını gösterdi. O sayede şu anda Türkiye’de bir ümit varsa, bir yenilik ve gelecek varsa bu İYİ Parti sayesinde var.”
Konuşmaların ardından devir teslim töreni yapılarak çiçek takdim edildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İYİ PARTİ’DE EMİNE EDİZGİL DÖNEMİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberim26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin