featured

BAHANELERİN VE ALGI ÇALIŞMALARININ ARKASINA SAKLANMAYI BIRAKIN

service

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u 2019 yerel seçimlerinden önce vermiş olduğu vaatler üzerinden sert bir dille eleştirdi.

 

Başkan Acar yaptığı açıklamada:

“2019 yerel seçimlerinin üstünden 3 yıl gibi uzun bir zaman geçmesine rağmen Odunpazarı Belediye Başkanı Sayın Kazım Kurt’un, seçim öncesi vermiş olduğu vaatleri maalesef yerine getiremediğini hep birlikte görüyoruz. Yerel seçimlere önümüzde 2 yıllık bir süre daha var ama siyasette de kalıplaşmış ve kabul görmüş bir deyiş var. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diye. Daha önceki söylemlerimizde de belirttiğimiz gibi daha rutin belediyecilik hizmetlerini bile yerine getiremeyen bir zihniyetin, seçim öncesi göz boyamak adına verilen bu vaatleri yerine getirmesi de imkansız gözükmektedir.

 

Bizler Odunpazarı’nda yaşayan vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda hayatlarını sürdürebilmeleri için belediye tarafından yapılacak her türlü hizmete Meclis Grubumuzla birlikte şimdiye kadar onay verdik ve bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Ama gelin görün ki Sayın Kurt, çeşitli bahanelerin arkasına sığınarak vatandaşlarımızın yararına olacak bu vaatleri yerine getirmekten kaçınmaktadır. Belediyenin kaynaklarını vatandaşa hizmet etmek yerine Özel Kalem ve reklamasyon harcamalarına aktararak heba etmektedir. Bunun yanısıra en son Karapınar Gecekondu Önleme Bölgesiyle ilgili yapmış olduğu gerçeklikten uzak açıklamalarla da kamuoyunu yanlış bilgilendirerek kendince bir algı oluşturma çabası içine girmiştir.

 

Sayın Kurt, artık bahanelerin ve algı çalışmalarının arkasına saklanmayı bırakın ve vatandaşlarımızın sizden beklediği hizmeti verebilmek için çaba sarf edin, enerjinizi vermiş olduğunuz vaatleri yerine getirebilmek için harcayın” ifadelerini kullandı.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BAHANELERİN VE ALGI ÇALIŞMALARININ ARKASINA SAKLANMAYI BIRAKIN

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberim26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin