featured

TAŞLIK ÇİFTLİK KÖY PROJESİ KABUL EDİLDİ

service
Seyitgazi Belediyesi ve  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklık yaptığı ‘Taşlık Çiftlik Köy’ isimli Seyitgazi’de kırsal turizmin geliştirilmesi amacıyla hazırladığı BEBKA (Bursa-Eskişehir-Bilecik Kalkınma Ajansı) Projesi kabul edildi. Projenin protokol imzaları Proje Sahibi olan Seyitgazi Belediyesi adına Başkan Uğur Tepe, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi adına Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Hale Kargın tarafından atıldı.
İmzalar atıldıktan sonra Başkan Uğur Tepe: “Taşlık mahallemizde Büyükşehir Belediyemiz ile ortak protokolle yaptığımız Küçükbaş Hayvan Yetiştirme Çiftliğimizin yanındaki arazimizde bir Çiftlik Turizmi modeli hayal ederek işe başladık. Bu doğrultuda ilçemiz halkının yaşam biçimini, kültürel değerlerimizi dikkate alarak bölgemizde var olan turizm uygulamaları geliştirmek ve yerel halkımızın bu faaliyetlere katılımını sağlayarak kırsal alanda yeni ekonomik etkinlikler oluşturmak, yerli-yabancı turistlerle yöre halkımız arasında doğrudan ilişki kurulmasını sağlayarak tüketici ve üretici faaliyetlerinde deneyim ve bilgi paylaşımlarının yapılmasını sağlamak, Çiftlik Turizmi ile yerel halkımıza ek gelir sağlamak, ekolojik tarım bilinci ve farkındalık oluşturmak amacıyla yazdığımız projemizin kabul edildiğini sizlerle paylaşmak isterim.
Projemizin oluşturulmasında ve onaylanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, ilçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TAŞLIK ÇİFTLİK KÖY PROJESİ KABUL EDİLDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberim26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin