featured

OSB İLE ÖZEL ESKİŞEHİR ANADOLU HASTANESİ ARASINDA SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALANDI

service

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi ile Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi arasında sağlık indirim protokolü imzalandı.

Eskişehir Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi arasında imzalanan protokolle EOSB Müdürlüğü çalışanları, yanı sıra Eskişehir OSB’deki tüm sanayi kuruluşlarında çalışan 45 bini aşkın beyaz ve mavi yakalı çalışanlar ile bunların birinci derece yakınları Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nden indirimli olarak yararlanabilecekler. İmza törenine Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi İletişim ve Pazarlama Uzmanı Murat Dolma ve Eda Altınsoy katıldı.

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli imza töreninde yaptığı konuşmada, yapılan bu anlaşmanın Eskişehir OSB’deki tüm kuruluşları ve bölge müdürlüğü personelini kapsadığın belirtti. Başkan Küpeli, anlaşma kapsamındaki herkesin kaliteli sağlık hizmeti alabileceği bir kurum ile iş birliği yaptıklarını belirterek, “Bölgemizde üretim yapan firmalarımızda çalışanların sağlıkları bizim için çok değerli. Daha öncede başka bir hastanemizle benzer bir anlaşma yapmıştık. Eskişehir OSB’deki sanayi kuruluşlarımızda 45 bin 200 kişi çalışıyor. Bunların eş ve çocukları da dahil olduğunda en az 60 bin kişi, ek olarak EOSB Müdürlüğümüz çalışanları bu anlaşma gereğince Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi’nin ayrıcalıklı ve kaliteli hizmetlerinden indirimli bir şekilde faydalanabilecekler. Bu dönemde böyle bir anlaşma yaparak hem kendi çalışanlarımıza hem de tüm sanayi kuruluşlarındaki çalışanlara hastane hizmetlerine uygun fiyattan ulaşma imkânı sağlamış olduk. Protokol her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi.

Başkan Küpeli, Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi yetkililerine teşekkürlerini ileterek, “Eskişehir bünyesinde önemli sağlık kuruluşlarını barındırıyor. Bu hastanelerden bir tanesi de Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi ve uzun yıllardır Eskişehir halkına başarıyla hizmet vermekte. Bu anlaşmayla çok daha geniş bir kesimin kaliteli sağlık hizmetinden indirimli yararlanmasını sağlamış olduk. Kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Özel Eskişehir Anadolu Hastanesi İletişim ve Pazarlama Uzmanı Murat Dolma ise, “Şehrimizin en önemli kurumlarından olan Eskişehir Organize Sanayi Bölgemiz ile yapmış olduğumuz anlaşma bizim için çok değerli.  Bu sağlık protokolü ile Eskişehir OSB’nin tüm çalışanlarına, birinci derece yakınlarına, bizden alacakları hizmetlerden avantajlı şekilde yararlanma imkânı sunacağız. Anadolu Hastanesi olarak OSB’deki sanayi kuruluşlarımıza hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Bu konuda destekleri için OSB Başkanımız Nadir Küpeli’ye de teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
OSB İLE ÖZEL ESKİŞEHİR ANADOLU HASTANESİ ARASINDA SAĞLIK PROTOKOLÜ İMZALANDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberim26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin