featured

ESTÜ İLE İNÖNÜ BELEDİYESİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

service

ESTÜ ile İnönü Belediyesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.  Rektörlük Senato Salonu’nda yapılan törene Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt ile Rektör Danışmanı Prof. Dr. Abidin Kılıç katıldı.

Törende konuşan İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt; “İnönü Belediyesi olarak belediyemizin ülkemizdeki birçok üniversite ile yapmış olduğu iş birliği anlaşmaları var. Eskişehir Teknik Üniversitesi ile de faaliyet alanlarının görüşülmesi sonrasında bugün bu işi bir protokolle bağlıyoruz. İnşallah hem ilçemiz için hem üniversitemiz için çok daha güzel olacak. Belediyeler her zaman desteğe ihtiyaç duyan kurumlar. Yapmış olduğumuz faaliyetlerin ve etkinliklerin de bilimsel olarak yapılmasını arzu ediyoruz. Bu doğrultudaki çalışmalarımızın sonucunda da protokolümüz hazırlandı. Hem Sayın Rektörümüze hem üniversitemizden bize katkı veren tüm öğretim üyesi arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Protokolün oluşturulması konusunda emek veren herkese teşekkürlerini sunan Rektör Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu; “Üniversite olarak eğitim-öğretim ve araştırma- geliştirme faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz ama bunların ötesinde yakın çevremiz başta olmak üzere yerel ve bölgesel gelişmeye katkımızın olması her şeyin üstünde. İnönü Belediyesi’nin, Sayın Başkanımızın yönetiminde devam eden önemli ve kıymetli çalışmalarına, üniversite olarak yetkinliklerimiz kapsamında destek vermek ve bu desteklerimizin de sonucu görmek en önemli dileğimiz” dedi.

İnönü Belediyesi’nin tarihi, doğası ve özellikle hayvancılık alanında manda yetiştiriciliği başta olmak üzere çok değerli ve biricik olan çalışmalar yürüttüklerini belirten Prof. Dr. Döğeroğlu, “Bu çalışmalarını daha ileri götürme konusunda hedeflerinin olması da çok değerli ve kıymetli. Diğer taraftan spora ve sporcuya verdikleri değeri de biliyoruz. Bizim üniversitemizin de Spor Bilimleri alanında oldukça önemli bir alt yapısı ve insan kaynağı var. Bu protokol bir başlangıç, İnşallah hayırlı ve güzel işlere vesile olur” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ESTÜ İLE İNÖNÜ BELEDİYESİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberim26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin