featured

ETO METSEM DOĞU VE GÜNEY DOĞUDA DA HİZMET VERECEK

service

Madencilik sektöründe sınav ve belgelendirme faaliyetleri için kurulan ve kısa zamanda yurt içine yayılma başarısı gösteren ETO METSEM, Şanlıurfa, Diyarbakır, Gümüşhane, Elazığ, Erzurum, Ağrı, Van ve Muş’taki sanayi tesislerinde de hizmet verecek. 

Eskişehir Ticaret Odası tarafından madencilik sektöründeki firmalara sınav ve belgelendirme hizmeti vermek için kurulan ETO-METSEM (Eskişehir Ticaret Odası Mesleki Test ve Sertifikasyon Merkezi) ilklere imza atmaya devam ediyor. Şehir dışındaki ilk sınav ve belgelendirme hizmetini 2021 yılında gerçekleştiren ETO METSEM, faaliyet ağını hızla genişletiyor. Yakın zamanda Balıkesir, Bilecik ve Çanakkale’de sınav ve belgelendirme hizmeti veren ETO METSEM, doğu ve güneydoğudaki illerde de faaliyet gösterecek. ETO METSEM, Ağustos ve Eylül takvimine göre Şanlıurfa, Diyarbakır, Gümüşhane, Elazığ, Erzurum, Ağrı, Van ve Muş’ta madencilik alanında üretim yapan sanayi tesislerinde sınav düzenleyecek.

Projelerimizle örnek olmaya devam edeceğiz

ETO METSEM’in şehir dışı faaliyetleri hakkında değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, madencilik sektöründeki sanayi kuruluşlarının ETO METSEM’e olan talebinin her geçen gün arttığını söyledi. ETO METSEM’i Türkiye çapında hizmet veren bir kuruluş haline getirmenin gururunu yaşadıklarını belirten Güler, ETO’nun bu sayede Türkiye’nin madencilik sektöründeki üretimine ve istihdamına değer kattığını söyledi. ETO METSEM’in hizmet ağını genişletmek için çalışmaların devam ettiğini kaydeden Güler, gerçekleştirdikleri projelerle örnek olmaya, tüccar ve sanayiciye destek vermeye devam edeceklerini ifade etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ETO METSEM DOĞU VE GÜNEY DOĞUDA DA HİZMET VERECEK

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haberim26 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin